آموزش زبان روسی

زبان روسی بیاموزید
تا قدرت و اعتماد به نفس بیشتری کسب کنید

زبان روسی با حدود ۳۰۰ میلیون گویشور، در میان زبان های گروه اسلاوی در مقام نخست از لحاظ کاربرد قرار دارد و به عنوان چهارمین زبان پرمخاطب دنیاست. زبان روسی علاوه بر اینکه زبان رسمی کشورهای شوروی سابق است، در بسیاری از کشورهای دیگر مانند بلاروس و اوکراین نیز به مردم آموزش داده می شود و کاربرد بالایی دارد.

لهجه شیرین و موسیقیایی زبان روسی علاقه مندان زیادی را برای یادگیری این زبان جذب نموده و آموزشگاه زبان های خارجی برنا نیز در گروه آموزشی زبان روسی از شما به عنوان مهمان دعوت به عمل می آورد تا این مورد را شخصاً تجربه نمائید.

کادر آموزش زبان روسی آموزشگاه برنا باعلم به این موضوع و با بررسی های دقیق این مشکل را با بکارگیری روش های نوینی برای آموزش این زبان حل نموده است به طوری که باعث تعجب و تحسین بسیاری از مراکز آموزشی گردیده است. کافی است از کسانی که قبلاً در دانشگاه های روسی زبان دوره زبان را گذرانیده و در حال حاضر در موسسه برنا مشغول یادگیری زبان روسی هستند علت موفقیت بسیار بالای ما را سؤال نمایید. ما سرلوحه کار را خدمت به هموطنان قرار داده ایم و دعا و رضایت آنها باعث رضایت خداوند بزرگ و برکت به کار و مجموعه ما شده است.

یادگیری زبان روسی اصلاً سخت نیست. سخنی صادقانه با کسانی که می خواهند زبان روسی بیاموزند این که از آنجایی که زبان روسی در گروه زبان های تصریفی قرار می گیرد یادگیری این زبان صرفاً باشنیدن یا آموزش غیرآکادمیک بسیار سخت می شود اما مدرس زبان چنان چه به منطق آموزش این زبان تسلط داشته باشد یادگیری روسی ازهر زبان دیگری ساده ترمی شود به شرط آنکه مدرس این زبان دانش آموخته رشته زبان روسی در سطح عالی باشد و بتواند نکات دستوری بسیار مهم را به خوبی برای زبان آموز توضیح دهد بنابراین صادقانه توصیه می گردد که از یادگیری این زبان با کسانی که صرفاً زبان مادری آنها روسی است و یا زبان روسی را به صورت غیرآکادمیک فقط می توانند صحبت نمایند جداً خودداری نمایید.

*کلیه کلاس های فوق به صورت گروهی برگزار خواهد شد. در صورت آشنایی با زبان روسی ورود به دیگر کلاس ها با تعیین سطح امکان پذیر میباشد.

*کلاسهای صرفا مکالمه روسی بدون گرامر نیز در این مرکز برگزار میشود.